Producenci
Ciśnieniomierz naramienny Beurer BM 40
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Wyświetlacz zegara/daty | Tak |
| Przeznaczenie | Przedramię |
| Liczba użytkowników | 2 użyt. |
| Wykrywanie arytmii | Tak |
| Model | Automatyczny |
| Funkcja mówienia | Nie |
| Rozmiar mankietu | 22 - 35 cm |
| Kolor produktu | Szary Biały |
| Funkcja pamięci | Tak |
| Pomiar tętna | Tak |
| Moc | |
| Wskaźnik niskiego poziomu naładowania akumulatora | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 119 mm |
| Szerokość produktu | 109 mm |
| Waga produktu | 387 g |
| Wysokość produktu | 60 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Walizka | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Typ wyświetlacza | LCD |
Fabryczna Gwarancja 60 miesięcy