Producenci
Ciśnieniomierz naramienny Medisana BU 535 (EN/GR/ES/RU/AR/FR)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Zakres pomiaru pulsu | 40 - 180 bpm |
| Zakres pomiaru ciśnienia | 40 - 260 mmHg |
| Cechy | |
| Pomiar tętna | Tak |
| Automatyczne wyłączanie po | 1 min |
| Liczba użytkowników | 2 użyt. |
| Kolor produktu | Biały |
| Przeznaczenie | Przedramię |
| Gniazda pamięci | 120 |
| Model | Automatyczny |
| Wyświetlacz zegara/daty | Tak |
| Rozkurczowe ciśnienie kwi | Tak |
| Wykrywanie arytmii | Tak |
| Skurczowe ciśnienie krwi | Tak |
| Komunikaty głosowe | Tak |
| Moc | |
| Liczba obsługiwanych baterii | 4 |
| Typ obsługiwanych baterii | AAA |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 150 mm |
| Waga produktu | 235 g |
| Rozmiar mankietu | 22 - 36 cm |
| Wysokość produktu | 41 mm |
| Szerokość produktu | 95 mm |
| Dane opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Baterie w zestawie | Tak |
Gwarancja 36 miesięcy