Producenci
Ciśnieniomierz naramienny Omron M2 BASIC HEM-7121JE
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Rejestry pamięci | 1 |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Rozmiar mankietu | 22 - 32 cm |
| Średnie ciśnienie tętnicze | Tak |
| Pomiar tętna | Tak |
| Kolor produktu | Biały |
| Rozkurczowe ciśnienie kwi | Tak |
| Funkcja pamięci | Tak |
| Przeznaczenie | Przedramię |
| Model | Automatyczny |
| Moc | |
| Liczba obsługiwanych baterii | 4 |
| Typ obsługiwanych baterii | AA |
| Wskaźnik niskiego poziomu naładowania akumulatora | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 250 g |
| Szerokość produktu | 112 mm |
| Głębokość produktu | 82 mm |
| Wysokość produktu | 140 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Baterie w zestawie | Tak |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące