Producenci
Ciśnieniomierz naramienny Omron M2 INTELLI IT
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Dedykowana aplikacja | Omron Connect |
| Rejestry pamięci | 30 |
| Model | Automatyczny |
| Kolor produktu | Biały |
| Funkcja pamięci | Tak |
| Typ kontroli | Dotyk |
| Przeznaczenie | Przedramię |
| Pomiar tętna | Tak |
| Jednostka miary | mmHg |
| Rozmiar mankietu | 22 - 32 cm |
| Wykrywanie arytmii | Tak |
| Rozkurczowe ciśnienie kwi | Tak |
| Funkcja mówienia | Nie |
| Skurczowe ciśnienie krwi | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 82 mm |
| Głębokość produktu | 103 mm |
| Wysokość produktu | 140 mm |
| Waga produktu | 250 g |
| Zawartość opakowania | |
| Etui podróżne | Tak |
| Baterie w zestawie | Tak |
| Instrukcja obsługi | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Typ wyświetlacza | Analogowy |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące