Producenci
Ciśnieniomierz naramienny Omron New - M6 Comfort HEM-7360-E
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Biały |
| Funkcja pamięci | Tak |
| Rozkurczowe ciśnienie kwi | Tak |
| Pomiar tętna | Tak |
| Przeznaczenie | Przedramię |
| Model | Automatyczny |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Liczba użytkowników | 2 użyt. |
| Rejestry pamięci | 200 |
| Średnie ciśnienie tętnicze | Tak |
| Rozmiar mankietu | 22 - 42 cm |
| Skurczowe ciśnienie krwi | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 191 mm |
| Głębokość produktu | 85 mm |
| Waga produktu | 460 g |
| Wysokość produktu | 120 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Baterie w zestawie | Tak |
| Walizka | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie próbuj samodzielnie naprawiać urządzenia, skontaktuj się z autoryzowanym serwisem. Produkt przechowywać w suchym miejscu, z dala od wilgoci i ekstremalnych temperatur. Produkt powinien być używany zgodnie z instrukcją obsługi, aby uniknąć błędnych odczytów. |
Fabryczna Gwarancja 60 miesięcy