Producenci
Ciśnieniomierz naramienny USB Beurer BM 58
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Typ kontroli | Dotyk |
| Rozmiar mankietu | 22 - 30 cm |
| Rejestry pamięci | 2 |
| Wyświetlacz zegara/daty | Tak |
| Funkcja mówienia | Nie |
| Rozkurczowe ciśnienie kwi | Tak |
| Data na zdjęciu | Tak |
| Przeznaczenie | Przedramię |
| Model | Automatyczny |
| Pomiar stężenia glukozy we krwi | Nie |
| Kolor produktu | Czarny Srebrny |
| Funkcja pamięci | Tak |
| Średnie ciśnienie tętnicze | Tak |
| Liczba użytkowników | 2 użyt. |
| Wykrywanie arytmii | Tak |
| Pomiar tętna | Tak |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Jednostka miary | mmHg |
| Skurczowe ciśnienie krwi | Tak |
| Moc | |
| Wskaźnik niskiego poziomu naładowania akumulatora | Tak |
| Typ obsługiwanych baterii | AA |
| Liczba obsługiwanych baterii | 4 |
| Napięcie baterii | 1,5 V |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 690 g |
| Głębokość produktu | 150 mm |
| Wysokość produktu | 69 mm |
| Szerokość produktu | 100 mm |
| Dane opakowania | |
| Szerokość opakowania | 176 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 880 g |
| Ilość sztuk | 1 |
| Wysokość opakowania | 127 mm |
| Głębokość opakowania | 116 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Walizka | Tak |
| Baterie w zestawie | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Rozmiar wyświetlacza | 81 x 122 mm |
| Typ wyświetlacza | LCD |
| Porty i interfejsy | |
| Port USB | Tak |
Fabryczna Gwarancja 60 miesięcy