Producenci
Clatronic Kawiarka 0,4L KW 3733
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Moc | |
|---|---|
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Moc | 750 W |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 275 mm |
| Szerokość produktu | 138 mm |
| Głębokość produktu | 175 mm |
| Waga produktu | 3 kg |
| Wydajność | |
| Zbiornik na zaparzoną kawę | Termos |
| Umiejscowienie urządzenia | Blat |
| Typ wkładu kawy | Kawa mielona |
| Typ ekspresu do kawy | Automatyczny |
| Pojemność zbiornika na wodę | 0,4 l |
| System gorącej wody | Nie |
| Pojemność w filiżankach | 1 filiżanka |
| Wbudowany młynek | Nie |
| Regulacja mocy kawy | Nie |
| Typ produktu | Przelewowy ekspres do kawy |
| Ergonomia | |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Materiał obudowy | Stal nierdzewna |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Kolor produktu | Czarny Stal nierdzewna |
| Filtr do kawy | Tak |
| Lampka kontrolna | Tak |
| Pozostałe funkcje | |
| Nasadki do przycinania | 1 szt. |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Materiały | Stal nierdzewna |
| Funkcje i programy gotowania | |
| Wiele napojów | Nie |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie pozostawiaj urządzenia bez nadzoru podczas użytkowania. Przestrzegaj zaleceń dotyczących bezpiecznego użytkowania, aby uniknąć ryzyka poparzenia. Przed czyszczeniem zawsze odłącz urządzenie od zasilania. |
Gwarancja 36 miesięcy