Producenci
Clatronic Maszynka do mielenia mięsa FW 3803
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Technical details | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny Srebrny |
| Antypoślizgowe nóżki | Tak |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Dysza do wyrabiania kulek kebbe | Tak |
| Ilość sitek | 3 |
| Dysza do wyrabiania kiełbas | Tak |
| Taca do maszynki do mięsa | Tak |
| Moc | |
| Moc | 1000 W |
| Napięcie wejściowe AC | 220-240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 137 mm |
| Szerokość produktu | 303 mm |
| Wysokość produktu | 295 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 2,4 kg |
| Materiał | |
| Materiał ostrza | Stal nierdzewna |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Trzymać z dala od dzieci. Nie zanurzać w wodzie ani innych płynach. Przeczytać instrukcję przed użyciem. |
Gwarancja 36 miesięcy