Producenci
Cokół do szaf sieciowych stojących 19" DIGITUS serii Hyper, S/600, G/1000, czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Model | Cokół do stojaka |
| Kolor produktu | Czarny |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 600 mm |
| Rozmiar | 48,3 cm (19") |
| Głębokość produktu | 1000 mm |
| Dane opakowania | |
| Głębokość opakowania | 940 mm |
| Szerokość opakowania | 175 mm |
| Wysokość opakowania | 130 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 6,8 kg |
Gwarancja 24 miesiące