Producenci
Cokół do szaf sieciowych stojących 19" DIGITUS serii Hyper, S/800, G/1000, czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Model | Cokół do stojaka |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 1000 mm |
| Szerokość produktu | 800 mm |
| Rozmiar | 48,3 cm (19") |
| Dane opakowania | |
| Głębokość opakowania | 200 mm |
| Wysokość opakowania | 140 mm |
| Szerokość opakowania | 960 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 7,8 kg |
Gwarancja 24 miesiące