Producenci
Coleman Kobuk Valley 4 Plus 4 os. Zielony Namiot kopułowy / Igloo
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Podstawa | Tak |
| Pojemność spania (max) | 4 os. |
| Płótno ognioodporne | Tak |
| Produkt odporny na warunki atmosferyczne | Tak |
| Ilość miejsc do spania | 4 os. |
| Specyficzne technologie | Coleman WeatherTec |
| Rodzaj maty wewnętrznej | Mata wewnętrzna na stałe |
| Klasa wodoodporności namiotu | 4,5 m |
| Rodzaj ramy | Twarda rama |
| Konstrukcja | |
| Kolorystyka | Monochromatyczny |
| Przeznaczenie | Kemping |
| Model | Namiot kopułowy / Igloo |
| Liczba pokoi | 1 |
| Wentylacja | Tak |
| Kolor produktu | Zielony |
| Dane opakowania | |
| Głębokość opakowania | 200 mm |
| Wysokość opakowania | 190 mm |
| Szerokość opakowania | 580 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 6,6 kg |
| Materiał | |
| Materiał podłoża | Poliester |
| Materiał Słupa | Włókno szklane |
| Zewnętrzny materiał wykończeniowy | Poliester |
| Tworzywo wnętrza | Poliester |
Gwarancja 24 miesiące