Producenci
Coleman Pingora 3 BlackOut Zielony, Szary Namiot wieloosobowy
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Całkowita powierzchnia | 5,5 m² |
| Produkt odporny na warunki atmosferyczne | Tak |
| Płótno ognioodporne | Tak |
| Ilość miejsc do spania | 3 os. |
| Powierzchnia mieszkalna | 1,7 m² |
| Podstawa | Tak |
| Rodzaj ramy | Twarda rama |
| Klasa wodoodporności namiotu | 6 m |
| Wodoszczelne szwy | Tak |
| Miejsce do spania | 3,8 m² |
| Konstrukcja | |
| Model | Namiot wieloosobowy |
| Kolor produktu | Szary Zielony |
| Przeznaczenie | Kemping |
| Kolorystyka | Monochromatyczny |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 3,7 kg |
| Dane opakowania | |
| Głębokość opakowania | 220 mm |
| Szerokość opakowania | 390 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Walizka | Tak |
| Materiał | |
| Materiał Słupa | Aluminium |
| Tworzywo wnętrza | Poliester |
| Materiał podłoża | Poliester |
| Zewnętrzny materiał wykończeniowy | Poliester |
Gwarancja 24 miesiące