Producenci
Comandante Młynek do kawy X25 Trailmaster Dune
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Technical details | |
|---|---|
| Materiał młynka | Stal nierdzewna |
| Kolor produktu | Piaskowy |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne Drewno |
| Wbudowany dozownik | Tak |
| Wyjmowany pojemnik na ziarna | Tak |
| Typ młynka | Młynek żarnowy |
| Regulacja grubości mielenia | Tak |
| Typ produktu | Młynek |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 160 mm |
| Średnica produktu | 55 mm |
| Waga produktu | 420 g |
Fabryczna Gwarancja 12 miesięcy