Producenci
Contour Design Active Key AK-440 klawiatura Biuro USB QWERTZ Niemiecki Czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Podstawka na nadgarstek | Nie |
| Podświetlenie | Nie |
| Styl klawiatury | Prosty |
| Cechy zabezpieczeń | Odporny na zalanie |
| Kolor produktu | Czarny |
| Diody LED | Tak |
| Moc | |
| Rodzaj zasilania | USB |
| Napięcie pracy | 5 V |
| Waga i rozmiary | |
| Wymiary klawiatury (SxGxW) | 292 x 165 x 35 mm |
| Waga klawiatury | 600 g |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 60 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 50 °C |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Tak |
| Zgodny z Mac | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak |
| Myszka | |
| Dołączona myszka | Nie |
| Klawiatura | |
| Klawisze Windows | Tak |
| Zastosowanie | Biuro |
| Ilość klawiszy | 86 |
| Czytnik linii papilarnych | Nie |
| Rozmiar klawiatury | Bez bloku numerycznego (80 - 87%) |
| Klawiatura numeryczna | Nie |
| Układ klawiatury | QWERTZ |
| Przeznaczenie | PC/serwer |
| Typ klawiatury | Mechaniczna |
| Żywotność klawiszy klawiatury | 20 milionów znaków |
| Język klawiatury | Niemiecki |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Hub USB | Nie |
| Interfejs urządzenia | USB |
| Urządzenie wskazujące | Manipulator kulkowy+przyciski myszy |
| Zrównoważony rozwój | |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
Gwarancja 24 miesiące