Producenci
Contour Design Active Key AK-PMJ1 myszka Medyczna Oburęczny USB Typu-A Optyczny 1000 DPI
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Cechy zabezpieczeń | Wodoodporna |
| Podświetlenie | Nie |
| Kolor produktu | Czarny |
| Rozmiar myszy | M |
| Ergonomiczna konstrukcja | Tak |
| Układ | Oburęczny |
| Moc | |
| Źródło zasilania | Kabel |
| Zużycie energii | 100 mA |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 37 mm |
| Waga produktu | 100 g |
| Głębokość produktu | 115 mm |
| Szerokość produktu | 62 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 50 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 60 °C |
| Dane opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Głębokość opakowania | 165 mm |
| Wysokość opakowania | 55 mm |
| Szerokość opakowania | 85 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 300 g |
| Zawartość opakowania | |
| Odbiornik dołączony | Nie |
| Myszka | |
| Interfejs urządzenia | USB Typu-A |
| Technologia wykrywania ruchu | Optyczny |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Rozdzielczość ruchu | 1000 DPI |
| Typ przewijania (scroll type) | Koło |
| Rodzaj przycisków | Wciskane przyciski |
| Przeznaczenie | Medyczna |
| Liczba przycisków | 2 |
| Liczba kółek przewijania myszy | 1 |
| Ergonomia | |
| Długość kabla | 1,8 m |
| Pozostałe funkcje | |
| Stopień ochrony IP | IP68 |
| Dane logistyczne | |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 80 szt. |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 420 mm |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 200 mm |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 12,6 kg |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 447 mm |
Gwarancja 24 miesiące