Producenci
Cooler Master Gaming GA241 monitor komputerowy 60,5 cm (23.8") 1920 x 1080 px Full HD LCD Czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Pozycjonowanie na rynku | Gaming |
| Kolor nóżek | Czarny |
| Moc | |
| Tryb wyłączenia | 0,3 W |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Pobór mocy | 13 W |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | E |
| Kod Europejskiego Rejestru Produktów na potrzeby Etykietowania Energetycznego (EPREL) | 1564998 |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 18 kWh |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 199,9 mm |
| Waga (z podstawą) | 2,8 kg |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 406,4 mm |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 538,8 mm |
| Głębokość (bez podstawy) | 39,3 mm |
| Szerokość (bez podstawy) | 538,8 mm |
| Waga (bez podstawy) | 2,28 kg |
| Wysokość (bez podstawy) | 318,7 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 60 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 85% |
| Wydajność | |
| Technologia niskiej emisji światła niebieskiego | Tak |
| Obsługa VESA Adaptive Sync | Tak |
| Technologia eliminująca migotanie obrazu | Tak |
| Dane opakowania | |
| Szerokość opakowania | 113 mm |
| Głębokość opakowania | 613 mm |
| Wysokość opakowania | 422 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 3,92 kg |
| Zawartość opakowania | |
| Zasilacz w zestawie | Tak |
| Podstawa dołączona | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Jasność wyświetlacza (typowa) | 250 cd/m2 |
| Przekątna ekranu | 23,8" |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 4000:1 |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Typ matrycy | VA |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 1 ms |
| Rozmiar plamki | 0,2745 x 0,2745 mm |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Typ HD | Full HD |
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
| Kolory wyświetlacza | 16.7 miliona kolorów |
| Technologia wyświetlacza | LCD |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 100 Hz |
| Pokrycie sRGB (typowe) | 95% |
| Standard gamy kolorów | sRGB |
| Multimedia | |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowana kamera/aparat | Nie |
| Ergonomia | |
| Zakres kąta nachylenia | -5 - 20° |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 100 mm |
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Standard VESA | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| Liczba portów VGA (D-Sub) | 1 |
| Wbudowany USB hub | Nie |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| HDMI | Tak |
| Wyjście na słuchawki | Tak |
| Pozostałe funkcje | |
| Certyfikaty zgodności | Federalna Komisja Łączności (FCC) RoHS |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie wolno demontować obudowy monitora, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem. Przed czyszczeniem odłącz monitor od źródła zasilania. Monitor należy ustawić na płaskiej i stabilnej powierzchni, aby uniknąć przewrócenia i uszkodzenia. |
| Zrównoważony rozwój | |
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju | Tak |
Gwarancja 24 miesiące