Producenci
Cooler Master MWE Bronze 650 V3 230V moduł zasilaczy 650 W 24-pin ATX ATX Czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Technical details | |
|---|---|
| Certyfikaty zgodności | BIS UKCA CE EAC Federalna Komisja Łączności (FCC) RCM RoHS China Compulsory Certification (CCC) |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Liczba wentylatorów | 1 wentylator |
| Średnica czaszy wentylatora | 12 cm |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Moc | |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+3.3V) | 19 A |
| Funkcje ochrony zasilania | Zabezpieczenie przed zbyt niskim napięciem Krótkie spięcie Zabezpieczenie przed przegrzaniem Ochrona przez zbyt wysokim napięciem Zabezpieczenie przeciążeniowe |
| Czas wstrzymania | 16 ms |
| Typ PFC (Power Factor Correction) – korekcji współczynnika mocy | Aktywne |
| Łączna moc (+5 V) | 120 W |
| Napięcie wejściowe AC | 200 - 240 V |
| Łączna moc | 650 W |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+5 Vsb) | 3 A |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+12 V) | 54 A |
| Łączna moc (-12V) | 3,6 W |
| Zakres opóźnienia Dobrego Sygnału mocy | 100 - 150 ms |
| Maksymalny prąd wyjściowy (-12 V) | 0,3 A |
| Łączna moc (+12 V) | 648 W |
| Łączna moc (+5 Vsb) | 15 W |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+5 V) | 19 A |
| Prąd wejściowy | 5 A |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Wydajność | 88% |
| Łączna moc (+3.3 V) | 120 W |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 1,65 kg |
| Wysokość produktu | 86 mm |
| Szerokość produktu | 150 mm |
| Głębokość produktu | 140 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Wydajność | |
| Certyfikat 80 PLUS | 80 PLUS Bronze |
| Technologia łożysk | HDB |
| Rodzaj zasilacza (PSU) | ATX |
| Przeznaczenie | PC/serwer |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 100000 h |
| Wersja ATX | 3.1 |
| Dane opakowania | |
| Wysokość opakowania | 110 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 2,05 kg |
| Szerokość opakowania | 190 mm |
| Głębokość opakowania | 245 mm |
| Porty i interfejsy | |
| Długość kabla płyty głównej | 50 cm |
| Peryferyjna (Molex) Długość kabla zasilającego | 400 mm 550 mm 700 mm |
| Długość kabla zasilającego PCI Express | 62 cm |
| Złącze zasilacza EPS (8-pin) | Tak |
| Długość kabla zasilającego SATA | 700 400 mm 550 |
| Złącze zasilania EPS (4+4 pin) | Tak |
| Typ okablowania | Niemodularne |
| Złącza zasilające PCI Express (6+2 pin) | 4 |
| Ilość złączy zasilających SATA | 6 |
| Motherboard power connector | 24-pin ATX |
| Złącza zasilania Peripheral (Molex) (4-pin) | 3 |
| Pozostałe funkcje | |
| Długość kabla EPS | 67 cm |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Unikać kontaktu produktu z wodą lub innymi cieczami. Produkt nie nadaje się do wyrzucania z odpadami komunalnymi – utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami. Nie otwierać obudowy – ryzyko porażenia prądem. |
Gwarancja 24 miesiące