Producenci
Cooler Master MWE Bronze 750 V3 230V moduł zasilaczy 750 W 24-pin ATX ATX Czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Średnica czaszy wentylatora | 12 cm |
| Liczba wentylatorów | 1 wentylator |
| Kolor produktu | Czarny |
| Moc | |
| Zakres opóźnienia Dobrego Sygnału mocy | 100 - 500 ms |
| Prąd wejściowy | 6 A |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Typ PFC (Power Factor Correction) – korekcji współczynnika mocy | Aktywne |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Wydajność | 88% |
| Funkcje ochrony zasilania | Zabezpieczenie przeciążeniowe Zabezpieczenie przed zbyt niskim napięciem Krótkie spięcie Ochrona przez zbyt wysokim napięciem |
| Łączna moc (+5 Vsb) | 15 W |
| Łączna moc (+5 V) | 120 W |
| Łączna moc | 750 W |
| Łączna moc (+3.3 V) | 120 W |
| Czas wstrzymania | 16 ms |
| Łączna moc (+12 V) | 744 W |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+3.3V) | 20 A |
| Maksymalny prąd wyjściowy (-12 V) | 0,3 A |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+5 V) | 20 A |
| Łączna moc (-12V) | 3,6 W |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+5 Vsb) | 3 A |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+12 V) | 62 A |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 1,75 kg |
| Głębokość produktu | 140 mm |
| Wysokość produktu | 86 mm |
| Szerokość produktu | 150 mm |
| Wydajność | |
| Rodzaj zasilacza (PSU) | ATX |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 100000 h |
| Certyfikat 80 PLUS | 80 PLUS Bronze |
| Technologia łożysk | HDB |
| Wersja ATX | 3.1 |
| Przeznaczenie | PC |
| Dane opakowania | |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Głębokość opakowania | 190 mm |
| Szerokość opakowania | 245 mm |
| Wysokość opakowania | 110 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 2,15 kg |
| Certyfikaty | |
| Certyfikaty zgodności | UKCA RCM KC BIS China Compulsory Certification (CCC) CE EAC Federalna Komisja Łączności (FCC) RoHS TÜV mark |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość złączy zasilających SATA | 6 |
| Złącze zasilania EPS (4+4 pin) | Tak |
| Peryferyjna (Molex) Długość kabla zasilającego | 700 550 mm 400 |
| Długość kabla zasilającego SATA | 400 550 700 |
| Motherboard power connector | 24-pin ATX |
| Złącza zasilające PCI Express (6+2 pin) | 4 |
| Złącze zasilacza EPS (8-pin) | Tak |
| Złącza zasilania Peripheral (Molex) (4-pin) | 3 |
| Gniazdo zasilania ATX (24-pin) | Tak |
| Długość kabla płyty głównej | 50 cm |
| Typ okablowania | Niemodularne |
Gwarancja 24 miesiące