Producenci
Corsair AF140 ELITE Obudowa komputera Wentylator 14 cm Biały 1 szt.
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Biały |
| Moc | |
| Natężenie znamionowe | 0,39 A |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 223 g |
| Wymiary wentylatora (szer. x głęb. x wys.) | 140 x 140 x 25 mm |
| Wydajność | |
| Maksymalny przepływ powietrza | 84,5 ft3/min |
| Typ łożyska | Łożysko dynamiki płynów (FDB) |
| Minimalny przepływ powietrza | 15,3 ft3/min |
| Średnica czaszy wentylatora | 14 cm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Prędkość obrotowa (min) | 400 RPM |
| Przeznaczenie | Obudowa komputera |
| Prędkość obrotowa (max) | 1600 RPM |
| Modulacja szerokości impulsu (PWM) wsparcie | Tak |
| Minimalne ciśnienie powietrza | 0,1 mmH2O |
| Maksymalne ciśnienie powietrza | 1,73 mmH2O |
| Model | Wentylator |
| Poziom hałasu (niska prędkość) | 31 dB |
| Zawartość opakowania | |
| Dołączone śruby | Tak |
| Liczba śrub | 4 |
| Pozostałe funkcje | |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733080 |
Gwarancja 24 miesiące