Producenci
Corsair CH-9417080-WW podkładka pod mysz Podkładka dla graczy Czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Waga i rozmiary | |
|---|---|
| Szerokość produktu | 1220 mm |
| Głębokość produktu | 610 mm |
| Grubość | 4 mm |
| Wydajność | |
| Podstawka na nadgarstek | Nie |
| Materiały | Guma |
| Kolor produktu | Czarny |
| Podkładka antypoślizgowa | Tak |
| Kolor powierzchni | Monochromatyczny |
| Podkładka dla graczy | Tak |
| Port USB | Tak |
| Zasilane przez USB | Tak |
| Materiał powierzchni | Tkanina |
| Rozmiar | XXXL |
| Dane opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
Gwarancja 24 miesiące