Producenci
Czajnik bezprzewodowy 1,7 l - inox MPM MCZ-102M
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Stal nierdzewna Czarny |
| Pojemność zbiornika na wodę | 1,7 l |
| Materiał obudowy | Stal nierdzewna |
| Wskaźnik poziomu wody | Tak |
| Zdejmowalny filtr | Tak |
| Schowany element grzewczy | Tak |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe AC | 220-240 V |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Moc | 2200 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50-60 Hz |
| Ergonomia | |
| Pokrywa na zawiasach | Tak |
| Podświetlony włącznik/wyłącznik | Tak |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Obrotowa podstawa | Tak |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące