Producenci
Czajnik elektryczny Esperanza YUKON EKK025W (1500W 1.7l; kolor biały)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Regulowany termostat | Nie |
| Pojemność zbiornika na wodę | 1,7 l |
| Materiał obudowy | Plastik Szkło |
| Schowany element grzewczy | Tak |
| Zabezpieczenie przed włączeniem pustego czajnika | Tak |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Kolor produktu | Biały Półprzezroczysty, Biały |
| Moc | |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 220-240 V |
| Moc | 1500 W |
| Ergonomia | |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Długość przewodu | 0,75 m |
| Bezprzewodowy | Tak |
| Sposób zdejmowania pokrywy | Przycisk |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Przed czyszczeniem, wyłącz i odłącz urządzenie od zasilania. Nie pozostawiaj urządzenia bez nadzoru podczas pracy. Unikaj kontaktu z wodą podczas użytkowania. |
Gwarancja 24 miesiące