Producenci
Czajnik elektryczny Fellow Corvo EKG Czarny (WYPRZEDAŻ)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Materiały | Tworzywo sztuczne Stal nierdzewna |
| Automatyczne wyłączanie po | 15 min |
| Funkcja utrzymywania temperatury | Tak |
| Czas utrzymywania ciepła | 60 min |
| Stoper | Tak |
| Typ regulacji temperatury | Elektroniczny |
| Regulacja temperatury | Tak |
| Zakres temperatury gotowania | 40 - 100 °C |
| Moc | |
| Moc | 1200 W |
| Waga i rozmiary | |
| Wymiary produktu | 292 x 171 x 203 mm |
| Ergonomia | |
| Bezprzewodowy | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Unikaj kontaktu z wodą podczas użytkowania. Przed czyszczeniem, wyłącz i odłącz urządzenie od zasilania. Nie pozostawiaj urządzenia bez nadzoru podczas pracy. |
Gwarancja 3 miesiące