Producenci
Czajnik elektryczny Fellow Corvo EKG PRO czarny mat
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Tworzywo filtra | Stal nierdzewna |
| Regulacja temperatury | 40–100°C |
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Pojemność zbiornika na wodę | 0,9 l |
| Moc | |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Moc | 1200 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 282 mm |
| Wysokość produktu | 196 mm |
| Szerokość produktu | 172 mm |
| Waga produktu | 1,25 kg |
| Zawartość opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Ergonomia | |
| Zamykane wieczko | Tak |
| Sposób zdejmowania pokrywy | Przycisk |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące