Producenci
Czajnik elektryczny Fellow Stagg EKG Biały
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Kolor produktu | Biały |
| Funkcja utrzymywania temperatury | Tak |
| Regulowany termostat | Tak |
| Pojemność zbiornika na wodę | 0,9 l |
| Zakres temperatur (T-T) | 40 - 100 °C |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe AC | 220 V |
| Moc | 1200 W |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 203 mm |
| Głębokość produktu | 171 mm |
| Waga produktu | 1 kg |
| Szerokość produktu | 292 mm |
| Ergonomia | |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Materiały | Stal nierdzewna |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie pozostawiaj urządzenia bez nadzoru podczas pracy. Przed czyszczeniem, wyłącz i odłącz urządzenie od zasilania. Unikaj kontaktu z wodą podczas użytkowania. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące