Producenci
Czajnik elektryczny Fellow Stagg EKG Zielony
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Typ kontroli | Pokrętło |
| Regulowany termostat | Tak |
| Schowany element grzewczy | Tak |
| Funkcja utrzymywania temperatury | Tak |
| Zakres temperatury gotowania | 57 - 100°C |
| Wbudowany wyświetlacz | LCD |
| Szybkie nagrzewanie | Tak |
| Pojemność zbiornika na wodę | 0,9 l |
| Kolor produktu | Zielony |
| Automatyczne wyłączanie | Tak |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe AC | 120 V |
| Długość przewodu | 0,76 m |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Moc | 1200 W |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 292 mm |
| Średnica | 20,3 cm |
| Waga produktu | 1,27 kg |
| Ergonomia | |
| Bezprzewodowy | Tak |
| Materiały | Stal nierdzewna, tworzywo sztuczne Drewno |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Przed czyszczeniem, wyłącz i odłącz urządzenie od zasilania. Nie pozostawiaj urządzenia bez nadzoru podczas pracy. Unikaj kontaktu z wodą podczas użytkowania. |
Fabryczna Gwarancja 12 miesięcy