Producenci
Czajnik elektryczny G3ferrari G10066 1,8L z zaparzaczem
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Regulowany termostat | Nie |
| Filtrowanie | Tak |
| Zabezpieczenie przed przegrzaniem | Tak |
| Zdjemowalny filtr | Tak |
| Schowany element grzewczy | Tak |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Pojemność zbiornika na wodę | 1,8 l |
| Tworzywo filtra | Stal nierdzewna |
| Wskaźnik poziomu wody | Tak |
| Materiał obudowy | Szkło, Plastik, Stal nierdzewna |
| Kolor produktu | Półprzezroczysty, Biały Czarny Stal nierdzewna |
| Moc | |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Napięcie wejściowe AC | 220-240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Moc | 2200 W |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 240 mm |
| Szerokość produktu | 220 mm |
| Waga produktu | 1,15 kg |
| Głębokość produktu | 155 mm |
| Ergonomia | |
| Obrotowa podstawa | Tak |
| Podświetlony włącznik/wyłącznik | Tak |
| Bezprzewodowy | Tak |