Producenci
Czajnik elektryczny G3ferrari G10096 1,7L ze wskaźnikiem temp. inox
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Pojemność zbiornika na wodę | 1,7 l |
| Zdjemowalny filtr | Tak |
| Filtrowanie | Tak |
| Kolor produktu | Czarny Stal nierdzewna |
| Schowany element grzewczy | Tak |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Materiał obudowy | Stal nierdzewna |
| Zabezpieczenie przed włączeniem pustego czajnika | Tak |
| Gwizdek | Nie |
| Moc | |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Moc | 2200 W |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Dane opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Ergonomia | |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Schowek na przewód sieciowy | Tak |
| Bezprzewodowy | Nie |
| Sposób zdejmowania pokrywy | Przycisk |
| Pozostałe funkcje | |
| Pojemność | 1,7 l |