Producenci
Czajnik elektryczny Gorenje K15RLBK 1,7l (czarny)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Filtr Anti-Calc | Tak |
| Zdejmowalny filtr | Tak |
| Zabezpieczenie przed włączeniem pustego czajnika | Tak |
| Zabezpieczenie przed przegrzaniem | Tak |
| Tworzywo filtra | Wapień |
| Typ kontroli | Dźwignia |
| Filtrowanie | Tak |
| Wskaźnik LED zasilania | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Pojemność zbiornika na wodę | 1,7 l |
| Regulowany termostat | Nie |
| Materiał obudowy | Metal, Plastik |
| Moc | |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Moc | 2200 W |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 239 mm |
| Głębokość produktu | 149 mm |
| Waga produktu | 1,2 kg |
| Szerokość produktu | 226 mm |
| Dane opakowania | |
| Wysokość opakowania | 227 mm |
| Szerokość opakowania | 207 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,3 kg |
| Głębokość opakowania | 178 mm |
| Ergonomia | |
| Sposób zdejmowania pokrywy | Ręczny |
| Schowek na przewód sieciowy | Tak |
| Obrotowa podstawa | Tak |
| Kształt | Kształt dzbanka |
| Bezprzewodowy | Tak |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Długość przewodu | 0,7 m |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące