Producenci
Czajnik elektryczny KitchenAid 5KEK1522ECA
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Zdejmowalny filtr | Tak |
| Kolor produktu | Czerwony |
| Liczba ustawień temperatury | 7 |
| Szybkie gotowanie | Tak |
| Schowany element grzewczy | Tak |
| Filtr Anti-Calc | Tak |
| Materiał obudowy | Stal nierdzewna, Aluminium |
| Pojemność zbiornika na wodę | 1,5 l |
| Regulowany termostat | Tak |
| Typ kontroli | Dźwignia |
| Moc | |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Napięcie wejściowe AC | 220-240 V |
| Typ wtyczki zasilającej | Typu C |
| Moc | 2400 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 263 mm |
| Waga produktu | 2,15 kg |
| Głębokość produktu | 210 mm |
| Wysokość produktu | 218 mm |
| Dane opakowania | |
| Głębokość opakowania | 270 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 2,6 kg |
| Wysokość opakowania | 265 mm |
| Szerokość opakowania | 235 mm |
| Ergonomia | |
| Pokrywa na zawiasach | Tak |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Bezprzewodowy | Tak |
| Obrotowa podstawa | Tak |
| Typ ekranu | Analogowy |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Przed czyszczeniem, wyłącz i odłącz urządzenie od zasilania. Unikaj kontaktu z wodą podczas użytkowania. Nie pozostawiaj urządzenia bez nadzoru podczas pracy. |
Gwarancja 24 miesiące