Producenci
Czajnik elektryczny KitchenAid 5KEK1522EIB
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Filtrowanie | Tak |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Szybkie gotowanie | Tak |
| Materiał obudowy | Aluminium, Stal nierdzewna |
| Typ kontroli | Przyciski, Dźwignia |
| Nazwa koloru | INK BLUE |
| Schowany element grzewczy | Tak |
| Zabezpieczenie przed włączeniem pustego czajnika | Tak |
| Zdejmowalny filtr | Tak |
| Regulowany termostat | Tak |
| Liczba ustawień temperatury | 7 |
| Pojemność zbiornika na wodę | 1,5 l |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 / 60 Hz |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Typ wtyczki zasilającej | Typu C |
| Moc | 2400 W |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 2,15 kg |
| Wysokość produktu | 218 mm |
| Głębokość produktu | 210 mm |
| Szerokość produktu | 263 mm |
| Dane opakowania | |
| Głębokość opakowania | 270 mm |
| Szerokość opakowania | 235 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 2,6 kg |
| Wysokość opakowania | 265 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Ergonomia | |
| Antypoślizgowe nóżki | Tak |
| Schowek na przewód sieciowy | Tak |
| Obrotowa podstawa | Tak |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Długość przewodu | 1,37 m |
| Bezprzewodowy | Tak |
| Pokrywa na zawiasach | Tak |
| Lampka kontrolna | Tak |
| Sposób zdejmowania pokrywy | Przycisk |
Gwarancja 24 miesiące