Producenci
Czajnik elektryczny KitchenAid 5KEK1701EBM (WYPRZEDAŻ)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Pojemność zbiornika na wodę | 1,7 l |
| Filtrowanie | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ kontroli | Dźwignia |
| Filtr Anti-Calc | Tak |
| Regulowany termostat | Tak |
| Zdejmowalny filtr | Tak |
| Liczba ustawień temperatury | 7 |
| Materiał obudowy | Plastik, Stal nierdzewna |
| Moc | |
| Moc | 2400 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Prąd | 10,9 A |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 162 mm |
| Waga produktu | 1,4 kg |
| Wysokość produktu | 254 mm |
| Szerokość produktu | 216 mm |
| Dane opakowania | |
| Głębokość opakowania | 256 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,7 kg |
| Wysokość opakowania | 404 mm |
| Szerokość opakowania | 196 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Ergonomia | |
| Obrotowa podstawa | Tak |
| Kształt | Kształt dzbanka |
| Bezprzewodowy | Tak |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
Gwarancja 24 miesiące