Producenci
Czajnik elektryczny Lumero 1,6L WMF
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Wskaźnik poziomu wody | Tak |
| Funkcja utrzymywania temperatury | Tak |
| Kolor produktu | Półprzezroczysty, Biały Stal nierdzewna |
| Zabezpieczenie przed przegrzaniem | Tak |
| Schowany element grzewczy | Tak |
| Regulowany termostat | Tak |
| Materiał obudowy | Szkło, Stal nierdzewna |
| Typ kontroli | Dotyk |
| Pojemność zbiornika na wodę | 1,6 l |
| Wskaźnik LED zasilania | Tak |
| Zabezpieczenie przed włączeniem pustego czajnika | Nie |
| Filtr Anti-Calc | Nie |
| Moc | |
| Moc | 3000 W |
| Typ wtyczki zasilającej | Typu C |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 268,5 mm |
| Szerokość produktu | 237,5 mm |
| Głębokość produktu | 210 mm |
| Waga produktu | 2,66 kg |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 4 kg |
| Wysokość opakowania | 290 mm |
| Głębokość opakowania | 300 mm |
| Szerokość opakowania | 245 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Ergonomia | |
| Kształt | Kształt dzbanka |
| Podświetlenie | Tak |
| Zdejmowalna pokrywa | Tak |
| Obrotowa podstawa | Tak |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Bezprzewodowy | Tak |
| Schowek na przewód sieciowy | Tak |
| Dane logistyczne | |
| Produkty na jeden kontener intermodalny (20ft) | 1176 szt. |
| Produkty na jeden kontener intermodalny (40ft) | 2438 szt. |
| Warstwy na paletę | 3 szt. |
| Produktów na palecie | 30 szt. |
| Produkty na warstwę palety | 10 szt. |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Przed czyszczeniem, wyłącz i odłącz urządzenie od zasilania. Nie pozostawiaj urządzenia bez nadzoru podczas pracy. Unikaj kontaktu z wodą podczas użytkowania. |
Gwarancja 12 miesięcy