Producenci
Czajnik elektryczny MAESTRO 1,5 l MR-034-RED
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Pojemność zbiornika na wodę | 1,5 l |
| Kolor produktu | Czarny |
| Regulowany termostat | Nie |
| Moc | |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Moc | 2200 W |
| Napięcie | 220 - 240 V |
| Ergonomia | |
| Długość produktu | 205 mm |
| Wysokość produktu | 180 mm |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne |
| Ergonomiczny uchwyt | Tak |
| Sposób zdejmowania pokrywy | Przycisk |
| Automatyczne wyłączanie | Tak |
| Szerokość produktu | 145 mm |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące