Producenci
Czajnik elektryczny MAESTRO MR-029New
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Funkcja utrzymywania temperatury | Nie |
| Zabezpieczenie przed przegrzaniem | Tak |
| Regulowany termostat | Nie |
| Wskaźnik poziomu wody | Tak |
| Pojemność zbiornika na wodę | 1 l |
| Materiał obudowy | Stal nierdzewna |
| Kolor uchwytu | Czarny |
| Podświetlenie | Nie |
| Zabezpieczenie przed włączeniem pustego czajnika | Nie |
| Kolor produktu | Stalowy |
| Moc | |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Moc | 1600 W |
| Ergonomia | |
| Nienagrzewający się uchwyt | Tak |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Uchwyty do przenoszenia | Tak |
| Obrotowa podstawa | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Unikaj kontaktu z wodą podczas użytkowania. Nie pozostawiaj urządzenia bez nadzoru podczas pracy. Przed czyszczeniem, wyłącz i odłącz urządzenie od zasilania. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące