Producenci
Czajnik elektryczny MAESTRO MR-030 beige
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Funkcja utrzymywania temperatury | Nie |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne Stal nierdzewna |
| Pojemność zbiornika na wodę | 1,7 l |
| Typ kontroli | Przycisk |
| Kolor produktu | Beżowy |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Moc maksymalna | 2200 W |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 155 mm |
| Długość przewodu | 0,70 m |
| Szerokość produktu | 210 mm |
| Wysokość produktu | 230 mm |
| Ergonomia | |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie pozostawiaj urządzenia bez nadzoru podczas pracy. Unikaj kontaktu z wodą podczas użytkowania. Przed czyszczeniem, wyłącz i odłącz urządzenie od zasilania. |
Gwarancja 24 miesiące