Producenci
Czajnik elektryczny MAESTRO MR-030 czerwony
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Zdejmowana pokrywa | Tak |
| Kolor produktu | Czerwony Czarny |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne |
| Wskaźnik poziomu wody | Tak |
| Schowany element grzewczy | Tak |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Pojemność zbiornika na wodę | 1,7 l |
| Materiały | Stal nierdzewna |
| Moc | |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Moc | 2200 W |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 230 mm |
| Głębokość produktu | 155 mm |
| Długość przewodu | 0,7 m |
| Szerokość produktu | 210 mm |
| Ergonomia | |
| Podwójna ścianka | Tak |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Bezprzewodowy | Nie |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie pozostawiaj urządzenia bez nadzoru podczas pracy. Przed czyszczeniem, wyłącz i odłącz urządzenie od zasilania. Unikaj kontaktu z wodą podczas użytkowania. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące