Producenci
Czajnik elektryczny MAESTRO MR-033 czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Regulowany termostat | Nie |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne |
| Automatyczne wyłączanie | Tak |
| Sposób zdejmowania pokrywy | Przycisk |
| Zabezpieczenie przed przegrzaniem | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Ergonomiczny uchwyt | Tak |
| Pojemność zbiornika na wodę | 1,7 l |
| Moc | |
| Moc maksymalna | 2200 W |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Moc | 1850 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
Gwarancja 24 miesiące