Producenci
Czajnik elektryczny MAESTRO MR-039
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne |
| Cechy | Wnętrze czajnika: stal nierdzewna 18/10 |
| Kolor produktu | Czarny Przezroczysty |
| Regulowany termostat | Tak |
| Podwójna ścianka | Tak |
| Panel sterowania | Panel dotykowy |
| Zakres temperatur (T-T) | 40 - 100 °C |
| Funkcja podtrzymania temperatury | Tak |
| Pojemność zbiornika na wodę | 1,7 l |
| Moc | |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Moc minimalna | 1850 W |
| Moc maksymalna | 2200 W |
| Napięcie | 220 - 240 V |
| Ergonomia | |
| Ergonomiczny uchwyt | Tak |
| Schowany element grzewczy | Tak |
| Wskaźnik poziomu wody | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Przed czyszczeniem, wyłącz i odłącz urządzenie od zasilania. Unikaj kontaktu z wodą podczas użytkowania. Nie pozostawiaj urządzenia bez nadzoru podczas pracy. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące