Producenci
Czajnik elektryczny MAESTRO MR-045 czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Automatyczne wyłączanie | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Schowany element grzewczy | Tak |
| Sposób zdejmowania pokrywy | Przycisk |
| Filtr Anti-Calc | Tak |
| Wskaźnik poziomu wody | Tak |
| Schowek na przewód sieciowy | Tak |
| Regulowany termostat | Nie |
| Bezgraniczna konstrukcja 360 ° | Tak |
| Obrotowa podstawa | Tak |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Filtrowanie | Tak |
| Pojemność zbiornika na wodę | 1,7 l |
| Moc | |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Moc | 2200 W |
| Waga i rozmiary | |
| Długość przewodu | 0,65 m |
| Waga produktu | 1,17 kg |
| Wysokość produktu | 230 mm |
| Ergonomia | |
| Bezprzewodowy | Tak |
| Materiały | Tworzywo sztuczne |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie pozostawiaj urządzenia bez nadzoru podczas pracy. Unikaj kontaktu z wodą podczas użytkowania. Przed czyszczeniem, wyłącz i odłącz urządzenie od zasilania. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące