Producenci
Czajnik elektryczny MAESTRO MR-054
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Długość kabla zasilającego | 0,7 m |
| Zabezpieczenie przed przegrzaniem | Tak |
| Kolor produktu | Czarny Srebrny Półprzezroczysty, Biały |
| Nienagrzewający się uchwyt | Tak |
| Automatyczne wyłączanie | Tak |
| Regulowany termostat | Nie |
| Pojemność zbiornika na wodę | 1,7 l |
| Nienagrzewająca się obudowa | Nie |
| Moc | |
| Napięcie | 220 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Moc | 2200 W |
| Ergonomia | |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne Szkło Stal nierdzewna |
| Schowany element grzewczy | Tak |
| Sposób zdejmowania pokrywy | Przycisk |
| Ergonomiczny uchwyt | Tak |
| Lampka kontrolna | Tak |
| Podświetlenie | Tak |
| Wskaźnik poziomu wody | Tak |
| Obrotowa podstawa | Tak |
| Kolor podświetlenia | Niebieski |
Gwarancja 24 miesiące