Producenci
Czajnik elektryczny MAESTRO MR-063 czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Zabezpieczenie przed przegrzaniem | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Pojemność zbiornika na wodę | 1,7 l |
| Materiał obudowy | Szkło |
| Funkcja utrzymywania temperatury | Nie |
| Wskaźnik poziomu wody | Tak |
| Zabezpieczenie przed włączeniem pustego czajnika | Nie |
| Regulowany termostat | Nie |
| Filtr Anti-Calc | Tak |
| Moc | |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Moc | 2200 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Ergonomia | |
| Bezprzewodowy | Nie |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Przed czyszczeniem, wyłącz i odłącz urządzenie od zasilania. Unikaj kontaktu z wodą podczas użytkowania. Nie pozostawiaj urządzenia bez nadzoru podczas pracy. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące