Producenci
Czajnik elektryczny MESKO MS 1301w
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Regulowany termostat | Tak |
| Typ kontroli | Dotyk |
| Wskaźnik poziomu wody | Tak |
| Kolor produktu | Biały Półprzezroczysty, Biały Stal nierdzewna |
| Zabezpieczenie przed przegrzaniem | Tak |
| Zabezpieczenie przed włączeniem pustego czajnika | Tak |
| Funkcja utrzymywania temperatury | Tak |
| Filtr Anti-Calc | Tak |
| Pojemność zbiornika na wodę | 1,7 l |
| Materiał obudowy | Szkło, Stal nierdzewna |
| Liczba ustawień temperatury | 5 |
| Schowany element grzewczy | Tak |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Moc | 2200 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 155 mm |
| Głębokość produktu | 210 mm |
| Waga produktu | 1,1 kg |
| Szerokość produktu | 245 mm |
| Ergonomia | |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Sposób zdejmowania pokrywy | Ręczny |
| Schowek na przewód sieciowy | Tak |
| Bezprzewodowy | Nie |
| Podświetlenie | Tak |
| Długość przewodu | 0,7 m |
| Pokrywa na zawiasach | Tak |
| Lampka kontrolna | Tak |
| Obrotowa podstawa | Tak |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące