Producenci
Czajnik elektryczny MR-041-WHITE MAESTRO
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny Biały |
| Zabezpieczenie przed przegrzaniem | Tak |
| Automatyczne wyłączanie | Tak |
| Pojemność zbiornika na wodę | 1,7 l |
| Regulowany termostat | Nie |
| Moc | |
| Napięcie | 220 - 240 V |
| Moc | 2000 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Ergonomia | |
| Wskaźnik poziomu wody | Tak |
| Schowany element grzewczy | Tak |
| Sposób zdejmowania pokrywy | Przycisk |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne |
| Obrotowa podstawa | Tak |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące