Producenci
Czajnik elektryczny Maestro 1,7l MR-036
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Stal nierdzewna |
| Regulowany termostat | Nie |
| Pojemność zbiornika na wodę | 1,7 l |
| Moc | |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Napięcie | 220 - 240 V |
| Moc | 2200 W |
| Ergonomia | |
| Długość produktu | 200 mm |
| Automatyczne wyłączanie | Tak |
| Wysokość produktu | 195 mm |
| Ergonomiczny uchwyt | Tak |
| Sposób zdejmowania pokrywy | Przycisk |
| Materiał obudowy | Stal nierdzewna Tworzywo sztuczne |
| Szerokość produktu | 160 mm |
Gwarancja 24 miesiące