Producenci
Czajnik elektryczny Maestro MR-024-WHITE
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Funkcja utrzymywania temperatury | Tak |
| Kolor produktu | Biały |
| Panel sterowania | Panel dotykowy |
| Kontrola temperatury | Tak |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne |
| Podwójna ścianka | Tak |
| Wskaźnik poziomu wody | Tak |
| Długość przewodu zasilającego | 0,7 m |
| Materiał wnętrza czajnika | Stal nierdzewna 18/10 |
| Pojemność zbiornika na wodę | 1,7 l |
| Moc | |
| Napięcie | 220 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Moc | 1850-2200 W |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie pozostawiaj urządzenia bez nadzoru podczas pracy. Przed czyszczeniem, wyłącz i odłącz urządzenie od zasilania. Unikaj kontaktu z wodą podczas użytkowania. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące