Producenci
Czajnik elektryczny Maestro MR-026-WHITE
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Automatyczne wyłączanie | Tak |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne |
| Sposób zdejmowania pokrywy | Przycisk |
| Kolor produktu | Biały |
| Schowany element grzewczy | Tak |
| Wskaźnik poziomu wody | Tak |
| Pojemność zbiornika na wodę | 1,7 l |
| Długość przewodu zasilającego | 0,7 m |
| Materiał wnętrza czajnika | Stal nierdzewna 18/10 |
| Moc | |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Moc maksymalna | 1800 W |
| Moc | 1500 W |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Przed czyszczeniem, wyłącz i odłącz urządzenie od zasilania. Unikaj kontaktu z wodą podczas użytkowania. Nie pozostawiaj urządzenia bez nadzoru podczas pracy. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące