Producenci
Czajnik elektryczny Melitta LOOK AQUA II BLACK EU
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Podświetlenie | Tak |
| Kolor produktu | Czarny Inox |
| System antywapienny Anti-Calc | Tak |
| Wskaźnik poziomu wody | Tak |
| Pojemność zbiornika na wodę | 1,7 l |
| Regulowany termostat | Nie |
| Schowany element grzewczy | Tak |
| Materiał obudowy | Plastik, Stal nierdzewna |
| Moc | |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Moc | 2400 W |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 1,09 kg |
| Wysokość produktu | 228 mm |
| Szerokość produktu | 229 mm |
| Głębokość produktu | 155 mm |
| Dane opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Ergonomia | |
| Bezprzewodowy | Tak |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Obrotowa podstawa | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Unikaj kontaktu z wodą podczas użytkowania. Przed czyszczeniem, wyłącz i odłącz urządzenie od zasilania. Nie pozostawiaj urządzenia bez nadzoru podczas pracy. |
Gwarancja 24 miesiące