Producenci
Czajnik elektryczny NOVEEN EK1201 Grey
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Wskaźnik poziomu wody | Tak |
| Filtr Anti-Calc | Tak |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Kolor produktu | Szary Biały |
| Pojemność zbiornika na wodę | 1 l |
| Regulowany termostat | Nie |
| Schowany element grzewczy | Tak |
| Zabezpieczenie przed przegrzaniem | Tak |
| Automatyczne otwieranie pokrywki | Tak |
| Moc | |
| Moc | 2200 W |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Moc minimalna | 1850 W |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 195 mm |
| Wysokość produktu | 220 mm |
| Głębokość produktu | 145 mm |
| Waga produktu | 700 g |
| Ergonomia | |
| Obrotowa podstawa | Tak |
| Schowek na przewód sieciowy | Tak |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące