Producenci
Czajnik elektryczny PHILIPS HD 9318/70
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Pojemność miski | 1,7 l |
| Cechy | |
| Wskaźnik poziomu wody | Tak |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Wskaźnik LED zasilania | Tak |
| Kolor produktu | Biały |
| Filtrowanie | Tak |
| Tworzywo filtra | Nylon |
| Pojemność zbiornika na wodę | 1,7 l |
| Moc | |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Moc | 2200 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50-60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 220–240 |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 223 mm |
| Szerokość produktu | 160 mm |
| Waga produktu | 890 g |
| Wysokość produktu | 253 mm |
| Dane opakowania | |
| Głębokość opakowania | 226 mm |
| Szerokość opakowania | 190 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,22 g |
| Wysokość opakowania | 250 mm |
| Ergonomia | |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Lampka kontrolna | Tak |
| Długość przewodu | 0,75 m |
| Obrotowa podstawa | Tak |
| Schowek na przewód sieciowy | Tak |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące